Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Współpracuj z nami

Misją Euronet Polska Sp. z o.o. jest dostarczanie oraz świadczenie elektronicznych usług milionom osób, które nie korzystały z nich dotychczas.

Euronet Worldwide jest międzynarodową korporacją notowaną na giełdzie Nasdaq w Nowym Jorku, której podstawową działalność stanowi przetwarzanie bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych dla banków, handlu i operatorów telefonii komórkowej.

Euronet Worldwide jest właścicielem największej sieci bankomatów w Europie oraz sieci terminali do sprzedaży doładowań do telefonów komórkowych. Zintegrowane oprogramowanie wspiera zarówno centra operacyjne samej firmy, jak również instytucje finansowe w ponad 60 krajach.

Jako pierwsza firma w Polsce i jedna z pierwszych w Europie Euronet Polska Sp. z o.o. wprowadził doładowania kont GSM w bankomatach i przez SMS.

Zaufało nam wiele firm. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta oraz płynące z niej korzyści przekonają również Państwa. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy wyrażając gotowość do podjęcia rozmów.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję