Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz   epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Wpłata PLN

 

 

Wpłatomaty sieci Euronet to ponad 3000 urządzeń w całej Polsce, dzięki którym szybko i bezpiecznie wpłacisz gotówkę– kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Wpłatomaty znajdują się w najbardziej uczęszczanych miejscach, w których prowadzona jest sprzedaż produktów i usług - galeriach i pasażach handlowych.

Z wpłatomatów sieci Euronet może skorzystać każdy, bez względu na to, w którym banku posiada rachunek. Usługa „wpłaty PLN” w naszych wpłatomatach zyskała nową funkcjonalność dzięki której zyskujesz;

Korzystanie z usługi „wpłata PLN” wymaga jednorazowej rejestracji w Euronet Online System, link znajduje się na stronie głównej www.euronetpolska.pl 

Dokonaj pełnej rejestracji w Euronet Online System na www.euronetpolska.pl i korzystaj z szerszej oferty wpłat.

Sprawdź jakie to proste!
 
 

   

Wpłatomat to same korzyści!

Wpłaty są realizowane przez Euronet Payment Services Limited oraz działający w jego imieniu Euronet. Euronet Payment Services Limited to spółka z siedzibą 7th Floor North Block, 55 Baker Street, Londyn W1U7EU, Wielka Brytania, zarejestrowana w Rejestrze Usług Finansowych brytyjskiego Urzędu Nadzoru Działalności Finansowej (Financial Conduct Authority) od numerem 511010 („EPS”). Euronet Polska Sp. z o. o. To spółka z siedzibą i adresem w Warszawie [00-189], ul. Inflancka 4c, wpisanym pod numerem 0000030408 do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o numerze REGON 011163179, NIP 5261030333, kapitale zakładowym PLN 57 904 000 („Euronet”).

 

 

KLIENCI BANKÓW PARTNERSKICH

Karty klientów Alior Banku, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, Getin Banku, mBanku, Plus Banku, Idea Banku oraz Nest Banku są automatycznie identyfikowane przez wpłatomaty bez potrzeby wprowadzenia numeru PIN. Klienci tych banków nie muszą rejestrować numeru rachunku na który mają zostać przelane środki - jeśli jest to rachunek w tym banku.

Klienci Alior Banku, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, Getin Banku, mBanku, Plus Banku, Idea Banku oraz Nest Banku  korzystają z wpłatomatów na preferencyjnych warunkach ustalonych przez każdy z tych banków, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji:

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję