Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz   epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Drywa
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 77 
Tel.kom: +48 693 150 664
e-mail: lukasz.drywa@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
epay Polska oferuje doładowania liczników energetycznych Energa poprzez swoje terminale płatnicze
data dodania: 08.06.2015autor: Euronet Polska Sp. z o.o. kategoria: epay

epay Polska nawiązała właśnie współpracę z jedną z największych grup energetycznych w kraju – Energą. W ramach podjętej kooperacji we wszystkich punktach handlowych posiadających terminale epay klienci zyskają możliwość zakupu kodów z doładowaniem do liczników energetycznych. Ta innowacyjna usługa swoim mechanizmem przypomina doładowanie telefonu na kartę pre paid, a użytkownikom pozwala zwiększyć kontrolę nad ich domowym budżetem.  

Przedpłatowy licznik energii działa na zasadzie zbliżonej do telefonu komórkowego na kartę. Oznacza to, że można go z dowolną częstotliwością doładowywać wybraną porcją energii. W momencie jej zużycia licznik automatycznie odłącza prąd. Rozwiązanie to powstało po to, aby ograniczyć zadłużanie się na energię, a tym samym zwiększy kontrolę nad jej zużyciem oraz domowymi wydatkami.

W jaki sposób kupić doładowanie?

1)   Poinformuj sprzedawcę w punkcie handlowym o potrzebie doładowania licznika energii.

2)   Przekaż swoją kartę identyfikacyjną licznika z kodem kreskowym, którą dostałeś od Energi. 

3)   Następnie, po zweryfikowaniu poprawności kodu przez system terminala, podaj kwotę doładowania.

4)   Po zatwierdzeniu kwoty, sprzedawca przyjmie zapłatę i wręczy paragon z kodem umożliwiającym doładowanie licznika.

Na paragonie wyszczególnione są ilości zakupionej energii wyrażone w kWh oraz w złotówkach. Koszt doładowania licznika przedpłatowego każdorazowo kosztuje 2,49 zł. Więcej informacji na temat nowości  oraz lista punktów w których dostępne są terminale epay znaleźć można pod adresem http://epaypolska.pl/punkty-epay/.

 

 

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję