Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Wypłata bez karty

Wypłata Bez Karty czyli wypłata gotówki bez użycia katy płatniczej w bankomatach Euronet.

Wypłata Bez Karty to usługa, która umożliwia prostą i szybką wypłatę środków w każdym bankomacie należącym do sieci Euronet  z wykorzystaniem telefonu komórkowego bez konieczności użycia karty płatniczej czy wizyty w oddziale banku. Nowa usługa daje możliwość natychmiastowego odebrania środków zarówno przez klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Wypłata Bez Karty może być wykorzystywana jako narzędzie do wypłaty środków z tytułu świadczenia ubezpieczeniowego, nagrody pieniężnej czy premii pracowniczej w najbliższym bankomacie Euronet. Dzięki nowej usłudze można bezzwłocznie np. przekazać kieszonkowe dziecku, które przebywa na wakacjach. Usługa Wypłaty Bez Karty pozwala na szybkie przesłanie i wypłatę pieniędzy z bankomatu przy użyciu telefonu komórkowego. Wypłaty Bez Karty mogą być nadawane poprzez narzędzia dostarczane przez Bank, takie jak bankowość elektroniczna czy mobilna, w których Klient definiuje kwotę i datę wypłaty oraz numer telefonu odbiorcy.

 Adresat Wypłaty Bez Karty otrzymuje SMS z:

 Otrzymane informacje upoważniają go do odbioru gotówki bez użycia karty płatniczej w każdym bankomacie należącym do sieci Euronet.

 

Korzystanie z Wypłaty Bez Karty przynosi same korzyści!

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję