Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty myRia&Euronet - przekaz   epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Łukasz Drywa
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 77 
Tel.kom: +48 693 150 664
e-mail: lukasz.drywa@havas.com
 
 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Sezonowe i mobilne bankomaty Euronet Polska
data dodania: 06.06.2019autor: Euronet Polska sp.z o.o. kategoria: Bankomaty

 

Ponad 180 dodatkowych bankomatów udostępni klientom w zbliżającym się sezonie letnim Euronet Polska. Dodatkowe  urządzenia największego niezależnego operatora sieci bankomatów w kraju zostaną zainstalowane głównie nad morzem oraz na Mazurach. Nowością będą bankomaty mobilne, zamontowane w samochodach typu transporter, które pojawią się na najpopularniejszych letnich wydarzeniach muzycznych czy kulturalnych.

 

Nad morzem i na Mazurach

 

Kolejny rok z rzędu turyści wypoczywający nad polskim morzem będą mieli ułatwiony dostęp do gotówki. Sezonowe bankomaty Euronet zainstaluje m.in. na półwyspie helskim oraz w innych popularnych ośrodkach wypoczynkowych nad morzem i  Mazurach. Jak podkreśla Robert Midura, Country Manager Euronet Polska, w miejscowościach turystycznych gotówka wciąż pozostaje popularnym środkiem płatniczym. – Z naszych analiz wynika, że turyści podczas letniego wypoczynku często wypłacają gotówkę z bankomatów. Wynika to m.in. z tego, że za wiele atrakcji i usług wciąż nie można płacić kartą. Dodatkowo, wielu urlopowiczów preferuje płatności gotówką, z uwagi na większą kontrolę nad wydatkami.  Instalacja sezonowych bankomatów umożliwi dogodny dostęp do gotówki, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. 

 

Bankomat mobilny m.in. na eventach kulturalnych

 

Po raz pierwszy, na najbardziej popularnych wydarzeniach sportowych czy kulturalnych pojawią się mobilne bankomaty Euronet Polska, zainstalowane na samochodach typu transporter. Według Ewy Miziołek, dyrektor ds. marketingu i wsparcia sprzedaży sieci, mobilna wersja bankomatów jest odpowiedzią na oczekiwania organizatorów jedno lub kilkudniowych eventów. – Każdego roku otrzymujemy prośby o instalację naszych urządzeń na festiwalach muzycznych czy imprezach sportowych. W miejscach, w których do tej pory m.in. z powodów technicznych nie mogły zostać zainstalowane stacjonarne urządzenia, mobilny bankomat zapewni dostęp do gotówki uczestnikom wydarzeń”.

 

Bankomaty mobilne Euronet Polska pojawią się na takich wydarzeniach, jak Juwenalia, koncerty, m.in. Sunrise Festival, czy imprezach sportowych np. Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów.
Na terenie kraju obecnie zarządza łącznie ponad 7 700 urządzeniami.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję