Start Wyszukiwarka usług Bankomaty Wpłatomaty epay: Produkty i usługi Reklama na bankomatach Współpracuj z nami Kariera

Biuro prasowe

Kontakt z mediami:
Krzysztof Kulasza
Havas PR Warsaw
Tel: +48 (22) 444 08 77 
Tel.kom: +48 693 150 664
e-mail: krzysztof.kulasza@havas.com

Usługi epay:
Anna Drozdowska
Tel:+48 (22) 383 51 82
Fax: +48 (22) 383 51 01
e-mail: adrozdowska@euronetworldwide.com

 

 
Terminarz
 
Lista kategorii Bankomaty
RIA
epay
 
Rusza sprzedaż Kart Prezentowych Netflix w Polsce
data dodania: 19.10.2017autor: Euronet Sp. z o.o. kategoria: epay

Polska dołączyła właśnie do grona krajów europejskich, w których można kupić Karty Prezentowe Netflix.  Można je nabyć w stacjonarnych punktach sprzedaży, takich jak sklepy sieci Media Expert, Media Saturn, i salonikach prasowych RELAY, inmedio, 1-minute. Kartę, dostępną w dwóch nominałach 60 i 120 zł, można wręczyć rodzinie, znajomym bądź dowolnej osobie, a następnie wykorzystać do opłacenia abonamentu w ramach nowego lub istniejącego konta Netflix. Za ich dystrybucję odpowiada epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

W zeszłym roku wejście do Polski Netflix, popularnego na całym świecie serwisu udostępniającego filmy i programy TV przez Internet, było jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla wszystkich tzw. kinomaniaków. Oferta VOD uprawnia do legalnego odtwarzania filmów i seriali za pośrednictwem internetu. Z abonamentu można korzystać na większości urządzeń – telewizorach Smart TV, tabletach, smartfonach oraz komputerach. Baza filmów i seriali z dostępnym polskim dubbingiem oraz napisami systematycznie jest powiększana o nowe pozycje.

Zaktualizowaliśmy informacje dotyczące wykorzystywanych plików cookie.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.
Więcej informacji        Akceptuję